Strona Główna
Autorzy
Kraje Świata

Dzisiaj jest środa, 17 lipca 2024 r. 199 dzień roku. - Witaj na stronie www.krajeswiata.pl

Strona Główna | Kraje Świata | Współpraca | Reklama | Kontakt | (Forum)

Menu


Strona Główna
Kraje Świata
(Forum)

Autorzy
Współpraca
Reklama
Kontakt

Galeria

Krajeswiata.pl

Polecamy


Kredyty, kontaAforyzmy, Sennik Wizytówki, karty rabatowe MLB.comTurn Around Don't DrownMeteosat Service ImageryFG DJ Radio ...

Icons from: Famfamfam.com ...

Serwis


Nasza strona istnieje w internecie od maja 2007 roku. Oglądana dzisiaj szata graficzna, to dopiero pierwsza odsłona tego serwisu, na którym znajdziesz między innymi największe zasoby państw świata ze szegółowymi opisami aktualizowanymi na bieżąco.

Zapraszamy!

Współpraca

Witaj na stronie www.krajeswiata.pl


Twoje wiadomości, artykuły, zdjęcia i inne rzeczy mogą pojawić się na stronie dzięki czemu serwis nabierze nowych barw i stanie się bardziej atrakcyjny! Teksty te jednakże muszą być twórczością własną i nie mogą być skopiowane z innych stron!

Serwis www.krajeswiata.pl przez cały czas jest na etapie rozwoju i w związku z powyższym ciągle jesteśmy gotowi podjąć współpracę z różnymi osobami.

O wstąpieniu do redakcji słow kilka: Nasz serwis da Ci ogromną satysfakcję z pracy oraz możliwość rozwoju zainteresowań i doskonalenia swoich umiejętności dziennikarskich. Możesz dzielić się z internautami swoją wiedzą i opiniami na temat turystyki i nie tylko.

Obecnie poszukujemy: grafików (photoshop), programistów (php, css).

Przyłączając się do nas możesz uczestniczyć w różnych ciekawych projektach oraz rozwijać swoje umiejętności dziennikarskie. Zapraszamy do działu: (Kontakt)

Dziękujemy!

Copyright by Krajeswiata.pl - Micro Project - Wszelkie prawa zastrzeżone!
© 2007, Admin: News ...


Strona dostosowana do rozdzielczości 1024x768 lub większej.
Testowana na przeglądarkach: IE 6.0, Firefox 2.0, Opera.